Product Number: CHL74542-12
Quantity
Add to cart
Share:
Share
Tweet
Pinterest
favorite
Add to wishlist
You must be logged
Sign in
Register
Description
Product Details
Ergonomic grip allows for easier handling. Eraser clings securely to all magnetic surfaces and removes markings from all dry erase surfaces. 2" x 2". Lime. Pack of 12.
Product Number:
CHL74542-12
Data sheet
Size
2" x 2"
Grade(s)
Quick view
Shamazing Whiteboard Eraser Shammy, Single
Quick view
Magnetic Lap Board Class Pack, Plain/Lined, 2 sided
Chalk Board, 18" x 24", Black
Double-Sided Dry Erase Boards, 9" x 12" Single
Magnetic Dry Erase Measurement Tool, 24" Straight Edge
EXPO® Eraser
Dry Erase Markers, Chisel Tip, Red, Pack of 12
Magnetic Whiteboard Eraser, Red Paw
Magnetic Dry Erase Boards, 18" x 24"
Lap Board Class Pack, Plain, 1 sided
Magnetic Dry Erase Markers with Erasers
Magnetic Whiteboard Eraser, Bee
Shamazing Whiteboard Eraser Shammy, Pack of 12
Lap Board, Plain, 1 sided
Magnetic Dry Erase Measurement Tool, Protractor
Chalk Board, 9-1/2" x 12"